LUXURA TO MARKA PROFESJONALNEGO OŚWIETLENIE LED

Kupując u nas otrzymujesz:
- pełnowartościowy produkt
            - dowód zakupu w postaci           
   paragonu lub faktury
- 24 miesieczną gwarancję
   zachowując dowód zakupu

  

  

Płatności:

przedpłata na konto:
mBank
 72 1140 2004 0000 3302 7467 7021 

lub
płatność za pobraniem
Kontakt:
Luxura
ul.Kościuszki 31 B 59-900 Zgorzelec
e-mail: sklep@luxura.pl
tel. 75 77 567 38 ( 9.00 - 14.00 )

 

 

 

  NAJWAŻNIEJSZE ZASADY, PRZECZYTAJ KONIECZNIE PRZED ZAKUPEM:

 • Na wszystkie zakupy otrzymasz fakturę VAT lub paragon
 • Nie wysyłamy powiadomień o zaksięgowaniu przelewu, wysyłamy natomiast powiadomienia o wysyłce towaru.
 • Towar wysyłamy w ciągu 12h-3 dni roboczych od wpłynięcia przelewu na konto, zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu wysyłki w przypadkach szczególnych do max 5 dni roboczych.
 • Na każdy towar masz gwarancję satysfakcji, oznacza to że możesz go zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu pod warunkiem jednak że nie nosi on śladów użytkowania oraz ma nieuszkodzone opakowanie. W takim przypadku nie zwracamy kosztów przesyłki
 • Nie ma możliwości wysyłki kurierem z umowy klienta,
 • Na przelew po wylicytowaniu poprzez kup teraz czekamy maksymalnie 14 dni po tym okresie występujemy o zwrot prowizji do Allegro. Wiąże się to z punktem karnym od Allegro dla kupującego za niewywiązanie się z transakcji co może skutkować zawieszeniem konta na allegro.
 • Jeśli wpłata za towar wpłynie po okresie 14 dni od licytacji, zastrzegamy sobie w przypadku znacznej zmiany cen (do wglądu na bieżących aukcjach) do odmowy realizacji transakcji, przepraszamy ale marża jest mała i nie zamierzamy dokładać do transakcji. A ceny towaru uzależnione sa od polityki dystrybutorów i kursów walut.
 • Transakcje do których wystawiane są faktury VAT wychodzą od nas w terminie do 7 dni roboczych od zaksięgowania przelewu.

  ZWROTY

Zgodnie z obowiązującym prawem klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny  w ciągu 10 dni od zakupu towaru. Warunkiem jakiego w tym przypadku rygorystycznie przestrzegamy jest to aby towar jak i jego opakowanie nie nosiło żadnych śladów użytkowania. W przypadku LED dotyczy to również plastikowych blistrów ochronnych (pogięte, porysowane czy wygniecione będą traktowane jako towar używany), GWINTY NIE MOGĄ BYĆ ZARYSOWANE.

Aby otrzymać zwrot pieniędzy należy przesłać do nas towar przesyłką poleconą (jako list polecony lub paczka). W środku powinno znajdować się oświadczenie o odstąpieniu od umowy, paragon lub faktura. Brak jakiegokolwiek z tych elementów uniemożliwia zwrot.

Zwrotu dokonujemy tylko i wyłącznie na podane konto bankowe, w terminie 7 dni. Zwrot nie obejmuje kosztów przesyłki pocztowej.

Powyższe uprawnienia dotyczą wyłącznie zakupów dokonanych przez osoby fizyczne (tam gdzie dowodem zakupu jest paragon fiskalny), jeśli zakup był na firmę zwrotów nie przyjmujemy.

REKLAMACJE

 • Wszystkie towary są objęte gwarancją producenta, okres jest zawsze podany w aukcji oraz rękojmią sprzedawcy.
 • W przypadku reklamacji prosimy o dostarczenie towaru koniecznie z dowodem zakupu. Paragon jest jedyną podstawą do reklamacji. W przesyłce prosimy opisać co się stało oraz dołączyć swoje dane adresowe.
 • W przypadku nieuzasadnionej reklamacji klient zostanie obciążony kosztami przesyłki powrotnej oraz kosztami ekspertyzy w serwisie w wysokości od 30 zł.
 • przesyłki nie spełniające powyższych warunków będą odsyłane na koszt klienta

  ZAGUBIONE PRZESYŁKI POCZTOWE

 • zaginione przesyłki pocztowe reklamujemy po upływie minimum 14 dni od daty nadania na wyraźną prośbę kupującego, maksymalna wysokość odszkodowania przyznanego klientowi nie może przekroczyć kwoty przyznanej w odszkodowaniu przez pocztę polską czyli w chwili obecnej ok. 120 zł.
 • poczta odpowiada na reklamacje w terminie ok. 30-45 dni roboczych tak więc prosimy o cierpliwość, nie mamy wpływu na opieszałość poczty.

  OPISY AUKCJI

Opisy aukcji a w szczególności parametry techniczne pochodzą z informacji uzyskanych od producentów, nie bierzemy odpowiedzialności za błędy z tego wynikające.

  KOSZTY PRZESYŁKI

Koszt przesyłki dla wiekszej ilości produktów jest różny dla różnych aukcji i jest indywidualnie określany dla danego produktu w szczegółowych opcjach .

  UWAGA

Na Allegro są sprzedawcy którzy oferują pozornie tańsze oferty . Co to oznacza w praktyce - są to firmy bądź osoby prywatne bez zarejestrowanej działalności które nie odprowadzają należnego Państwu podatku VAT w wysokości 23% od przesyłki. Taka działalność potrwa do pierwszej kontroli Urzędu Skarbowego.